Kamerový systém RYS I. – Si našel cestu do vozů!

Připravili jsme pro vás další novinku, uvidíte a uslyšíte vše co potřebujete! Kamerový systém do jakéhokoliv vozidla se stává součástí každodenní reality a v budoucnu dokáže řidičem, nebo vašemu vozidlu pomoci . Nejedná se o kameru z “ Číny “ , kterou koupíme za 50,- Kč , ale o sofistikovaný systém, který vám ukládá celý průběh jízdy ( video ) na harddisk ve vozidle a vy máte tento hardisk umístěn v zamčené železné přihrádce a  kdykoliv ho můžete vyjmout či vyměnit.

V autě je namontovaná soustava kamer ( může být od jedné do čtyř kamer ) , které přenášejí všechna videa i se zvukem na hardisk a tam je ukládá . Kamery mohou být umístěny na vozidle tak , aby viděli ven z auta dopředu, dozadu a mohou byt umístěny na bocích vozidla, aby hlídali nádrže , nebo mohou být umístěny v nákladovém prostoru kamionu nebo dodávky.

http://www.youtube.com/watch?v=i8WvTFRvO1s&feature=em-uploademail

http://www.youtube.com/watch?v=xY4jlSNka-s

http://www.youtube.com/watch?v=5Fsi4NsGsbU

Častým přáním zákazníků je umístění kamery dopředu před auto , dozadu za auto, dále jedna kamera uvnitř, tak aby viděla kabinu nebo prostor ve vozidle . Kamerový systém si okamžitě oblíbili sanitky , autobusy , nákladní a dodávková vozidla . Dokonce jsme již montovali tento systém i na vlakovou soupravu .

Cena takového kamerového systému , komplet s montáží do vozidla kdekoliv na území SK, CR, RO , HU AT , PL s třemi kamerami, zvukem a harddiskům nyní za výborných 657 , – € bez DPH