Radnice Prahy 3 poděkovala za sociální automobil pro Ošetřovatelský domov Habrová

Dobročinný projekt „Sociální automobil“ slaví další úspěšné předání vozu do potřebných rukou. Pětimístný Renault Kangoo bude sloužit v Ošetřovatelském domově v Habrové ulici, kam přišla dárcům poděkovat také starostka Vladislava Hujová.

Automobil Renault Kangoo pořídila firma Kompakt z Poděbrad z příspěvků sponzorů, tedy firem a společností, jejichž reklamami je oblepena karosérie vozu. Doklady a klíčky od nového vozidla, které bude sloužit ošetřovatelskému domovu, převzala z rukou Miroslava Káninského z Kompaktu ředitelka domova Zuzana Novotná. „Nemusím snad ani připomínat, jak nám nový vůz usnadní přepravu našich klientů a jak nesmírně si tohoto daru vážíme,“ poděkovala ředitelka Novotná.

„Projekt „sociální automobil“ je postaven na jednoduché myšlence. Za spoluúčasti firem a společností se snažíme vytvořit, zdokonalit a obnovit vozový park v ústavech a zařízeních, která se svou činností zaměřují na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí,“ vysvětlil při slavnostním předání Miroslav Káninský. „Od roku 1997, kdy naše společnost tento projekt uskutečňuje, se nám podařilo za pomoci firem a společností po celém území naší republiky předat již přes čtyři stovky „sociálních automobilů“. Ať automobil domovu a jeho obyvatelům dlouho a bezchybně slouží,“ popřál Miroslav Káninský.

Tento mimořádný a potřebný dar rovněž ocenily starostka Vladislava Hujová a místopředsedkyně komise sociální a zdravotní Jaroslava Suková, které se předání zúčastnily. „Náš dík patří vedle agentury Kompakt rovněž firmám a podnikatelům, které se prostřednictvím reklamy na tenhle skvělý dar složily,“ uvedla starostka Hujová.

Předání vozu je možné díky finančním prostředkům firem, jež se zavázaly k platbám za reklamní sdělení umístěná na vozidle. Ošetřovatelskému domovu v Habrové ulici touto cestou pomohli:

ALI 21, s.r.o.
Š-servis Praha s.r.o.
ENVIROS s.r.o.
Půdy realizace, s.r.o.
QUICK OFFICE s.r.o.
MITON spol. s r.o.
PP 53, a.s.
Profi Bonus spol. s r.o.
ETC Consulting Prague s.r.o.
FAJSTAVR, s.r.o.
EVENT ARENA s.r.o.
První inženýrská, s.r.o.
Com-Sys TRADE s.r.o.
Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.
BAU PLUS, a.s.
INZET, s.r.o.
GENERAL COMPUTERS s.r.o.
Martin Kracík
TILIA Garden s.r.o.
STRENDEN s.r.o.
INSET, s.r.o.
FIBER Network s.r.o.
Alfa Laval spol. s r.o.
PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.
COM-TIP s.r.o.
DOZNA s.r.o.
SK Žižkov Praha
IBP Medica, spol. s r.o.
VÁCLAV MOTL
DENTAMED (ČR), spol. s r.o.
VALBE s.r.o.
VMS projekt s.r.o.
AXIOM REAL, spol. s r.o.
KONCERTNÍ A VÝSTAVNÍ SÍŇ
JELÍNEK interiér s.r.o.